Hoe pakt een ervaren IOT-docent een consult aan... van eerste vraag tot behandelplan?
Tijdens dit unieke Live Consult kijk je mee met hoofddocent Fien Demeulemeester terwijl zij een echt consult begeleidt.
Je ziet hoe zij de anamnese opbouwt, welke vragen zij stelt, hoe zij klinisch redeneert en hoe zij stap voor stap tot een behandelrichting komt.
Geen losse theorie of lange slides, maar praktijk van dichtbij. Je krijgt de kans om te observeren, mee te denken en vragen te stellen, zodat je de vertaalslag naar je eigen consulten makkelijker kunt maken.
Er is plek voor slechts 20 deelnemers, zodat er voldoende ruimte blijft voor interactie, vragen en verdieping.
Is deze editie vol? Dan plannen we mogelijk een extra datum, maar die staat nog niet vast.
Voor wie?
Dit Live Consult is bedoeld voor deelnemers aan module 3 van de IOT-opleiding en voor afgestudeerde IOT-therapeuten die hun praktische vaardigheden verder willen verdiepen.
Investering
De investering voor dit event incl. lunch is € 49,95 excl. BTW.
Docent
Accreditatie
Accreditatie is aangevraagd.
Praktische informatie
- Datum: woensdag 7 oktober 2026
- Tijd: 09.30 – 13.00 uur
- Locatie: Bonusan, Edisonstraat 64, 3281 NC Numansdorp
- Certificaat: bij live deelname ontvang je binnen 7 dagen een certificaat van deelname.
- Meld je aan vóór 6 oktober 2026!