Je bent (bijna) afgestudeerd als Integraal Orthomoleculair Therapeut en hebt nu de kennis om een groot verschil te maken in de gezondheid van mensen. Hoe ga je dat doen? Heb je al een eigen praktijk, maar zou je willen dat er meer groei in zit? Op onze Praktijkdag van 20 juni 2022 vertellen je alles over het opzetten en runnen van een succesvolle praktijk. Voor jou als (beginnend) therapeut het uitgelezen moment om ook je ondernemerschap verder te brengen.
Gastdocente Ischa Gijzel runt sinds 2015 onder anderen een succesvolle orthomoleculaire/kPNI praktijk. Zij kan je tijdens deze interactieve dag alles vertellen over de succesfactoren en valkuilen van het opzetten van een eigen praktijk. De volgende zaken komen onder meer aan bod:
Ischa helpt je met haar aanstelijk enthousiasme aan een stappenplan en handvatten waarmee jij jouw succesvolle praktijk opbouwt. Na deze dag heb je een flinke stap gemaakt met het neerzetten van je eigen praktijk. Zodat je, samen met je inhoudelijke orthomoleculaire kennis, het verschil kan maken in het welzijn van je cliënten.
Ook voor jou interessant:
Maandelijks organiseren we een Productinformatiedag vanuit Bonusan. We nemen je die dag mee in het complete suppletieaanbod en leggen je uit wanneer je welke producten toepast. Een interessante dag wanneer je met meer zekerheid wil overgaan tot de inzet van suppletie. Meer informatie en aanmelden kan via onze agenda.
Meld u hier aan